(+420) 737 188 653   
 info@fotonahrob.cz   
POTŘEBUJETE RADU?
© Ing. Nikola Zemánek, FOTO NA HROB.cz
info@fotonahrob.cz     (+420) 737 188 653

VARIANTY - OBDÉLNÍK EURO

foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob
bílý okraj
okraj do ztracena
černá linka

UKÁZKY

foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob

VZPOMÍNKA, KTERÁ NEVYBLEDNE...

foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob
Elegantní a nadčasový obdélník vhodný pro barevné, černobílé i sépiové provedení. Nejčastěji vyráběná varianta je s okrajem do ztracena.
foto na hrob foto na hrob foto na hrob foto na hrob

PODROBNÉ INFORMACE K PRODUKTU

*
*   Nadčasový   jednoduchý    hladký   obdélník.   V   porovnání   s   obdélníkem   klasik   nebo   obdélníkem   se   zakulacenými   rohy   je spíše civilnějšího vzhledu. V posledních letech roste jeho obliba u zákazníků. Nejčastější varianta je s okrajem do ztracena.
*    Jaký    zvolit    rozměr?    Pokud    se    snažíte    fotografii    dopasovat    k    již    stávajícím    fotografiím    na    pomníku,    je    situace    daná. Zákazníci vnímají pocitově rozměry takto:
menší:   4x6,  5x7,  6x8 cm střední: 7x9,  7x10,  8x10 cm větší:     9x12, 11x15,  13x18 cm, …
*   Doporučení:   vycházíte-li   z   předlohy   pasové   fotografie,   doporučujeme   volit   obdélník   euro   do   velikosti   8x10   cm.   Na   větších formátech je již dost patrné zvětšení pasové fotografie. Jak ovšem praxe ukazuje, jde o velmi subjektivní vnímání.
* Nám se líbí varianty 7x9 nebo  8x10 cm (ani malý, ani velký, příjemný poměr stran)
častá volba

VARIANTY PROVEDENÍ: