(+420) 737 188 653   
 info@fotonahrob.cz   
POTŘEBUJETE RADU?
© Ing. Nikola Zemánek, FOTO NA HROB.cz
info@fotonahrob.cz     (+420) 737 188 653

Jednoduše v 5 bodech, jak to u nás funguje:

VZPOMÍNKA, KTERÁ NEVYBLEDNE...

Běžná   doba   zhotovení   se   pohybuje   v   rozmezí   10   -   15   prac.   dní.   Nakonec   odesíláme   doporučenou   zásilkou ,   což   je většinou otázka 1 až 3 prac. dní.
Vážení   zákazníci,   zde   najdete   jednoduše ,   jak   to   u   nás   chodí   s   realizací   zakázky .   Cílem   je,   abyste   po   přečtení   pár řádků věděli, jak fungujeme a co čekat při zhotovení fotografie na hrob. Informovaný zákazník = spokojený zákazník.
První   kontakt   nastává   telefonicky,   emailem,   objednávkou    z   e-shopu,   objednávkou   v dopisu   nebo   osobně   u   nás   v   kanceláři.   Zjistíme,   co   máme   vyrobit   a   jaká   jsou   Vaše očekávání, představy, požadavky…nebo také, že necháte vše na nás.
Zpětná   vazba    z   naší   strany   je   úplně   běžná,   a   v   mnoha   případech   nutná.   Jedná   se   o zakázkovou    výrobu    a    každé    foto    je    unikátní.    Abychom    si    byli    jistí,    že    zakázka proběhne   jak   má,   zaměřujeme   se   hlavně   na   dvě   věci.   Tou   první   je   kompozice,   neboli jak   foto    do   zvoleného   porcelánu   umístíme ,   a   je-li   to   vůbec   možné.   Ta   druhá   věc   je kvalita fotografie . Příklad z praxe:
Od   zákazníka   obdržíme   emailem   nebo   eshopem   fotografii   -   sken   fotografie.   Požadavkem   je   oválné   porcelánové   foto např.   Ovál   euro   9x12   barevně   s   okrajem   do   ztracena.   Při   skenování   zákazník   zvolil   nevhodné   nastavení   skeneru   a zaslaný   soubor   má   nízké   rozlišení.   To   by   znamenalo   zbytečné   snížení   ostrosti   při   tisku.   Protože   se   snažíme   vyrábět pěkné   fotky,   ozveme   se   Vám   s   návrhem    na   jiné   nastavení   skeneru    nebo   doporučíme   zaslání   Vaší   fotografie   přímo   k nám poštou.  
Po   získání   všech   informací   (někdy   dojde   ke   změně   během   objedávky   na základě    našeho    doporučení    nebo    ze    strany    zákazníka)    se    pustíme    do grafické    přípravy .    Je-li    vyžadován    náhled    před    zhotovením,    posíláme emailem k odsouhlasení.
Popsaným   způsobem   připravujeme   velké   množství   fotografií   k   tisku .    Tisk   je   samostatná   kapitola   naší   práce   a   vyžaduje odladěnou   technologii   a   zkušenosti.   Keramický   tisk   je   specifická   tisková   disciplína.   Po   tisku   připravíme   fotografie   na vysokoteplotní   výpal   v   pecích .   Samotný   výpal   probíhá   několikrát   v   měsíci   v   tzv.   výpalových   várkách .   Termín   takové výpalové   várky   je   určen   hlavně   množstvím   a   náročností   zpracovávaných   fotografií.   Fotografie   tedy   nevyrábíme   jednotlivě a    proto    se    nám    velmi    špatně    odpovídá    na    přesné    datum    zhotovení.    Rádi    bychom    Vám    dopředu    poskytli    bližší informace..ale jednoduše nám to technologie a charakter zakázkové práce nedovolí.

1

2

3

4

5

Více informací  najdete tady . Pokud Vás zajímají reference  našich zákazníků, tak jsou zde . A pokud je třeba, zavolejte na 737 188 653, rádi Vám poradíme.